Продукція > SAMWHA > CS0603X5R105M160NR
CS0603X5R105M160NR SAMWHA
CS.pdf
Виробник: SAMWHA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 16V; X5R; ±20%; SMD; 0201
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 16V
Tolerance: ±20%
Mounting: SMD
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Manufacturer series: CS
Operating temperature: -55...85°C
Dielectric: X5R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 16V; X5R; ±20%; SMD; 0201, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 1µF, Operating voltage: 16V, Tolerance: ±20%, Mounting: SMD, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Manufacturer series: CS, Operating temperature: -55...85°C, Dielectric: X5R.