Продукція > VIKING > CS06FTFUR220
CS06FTFUR220
CS06FTFUR220 Viking
CS REV.D3-160715.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 1206; 220mΩ; 0.5W; ±1%
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Resistance: 0.22Ω
Power: 0.5W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Kind of resistor: sensing
на замовлення 11700 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 1206; 220mΩ; 0.5W; ±1%, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 0.22Ω, Power: 0.5W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Kind of resistor: sensing.