Продукція > ROYALOHM > CS06S3F715LT5E
CS06S3F715LT5E ROYALOHM
cs-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 715mΩ; 330mW; ±1%; CS; -55÷155°C
Operating temperature: -55...155°C
Power: 0.33W
Resistance: 715mΩ
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 150ppm/°C
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Conform to the norm: AEC-Q200
Manufacturer series: CS
Mounting: SMD
Type of resistor: thick film
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 715mΩ; 330mW; ±1%; CS; -55÷155°C, Operating temperature: -55...155°C, Power: 0.33W, Resistance: 715mΩ, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 150ppm/°C, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: CS, Mounting: SMD, Type of resistor: thick film.