Продукція > ROYALOHM > CS06S3J030LT5E
CS06S3J030LT5E ROYALOHM
cs-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 30mΩ; 330mW; ±5%; CS; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Resistance: 30mΩ
Power: 0.33W
Tolerance: ±5%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 400ppm/°C
Manufacturer series: CS
Conform to the norm: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 30mΩ; 330mW; ±5%; CS; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 30mΩ, Power: 0.33W, Tolerance: ±5%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 400ppm/°C, Manufacturer series: CS, Conform to the norm: AEC-Q200.