Продукція > SAMWHA > CS1005C0G201J500NR
CS1005C0G201J500NR SAMWHA
CS.pdf
Виробник: SAMWHA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 200pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0402
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 50V
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Dielectric: C0G (NP0)
Type of capacitor: ceramic
Manufacturer series: CS
Kind of capacitor: MLCC
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 0.2nF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 200pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0402, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 50V, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Dielectric: C0G (NP0), Type of capacitor: ceramic, Manufacturer series: CS, Kind of capacitor: MLCC, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 0.2nF.