Продукція > SAMWHA > CS1005X5R475K100NR
CS1005X5R475K100NR SAMWHA
CS.pdf
Виробник: SAMWHA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 4.7uF; 10V; X5R; ±10%; SMD; 0402
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 4.7µF
Operating voltage: 10V
Dielectric: X5R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Manufacturer series: CS
Operating temperature: -55...85°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 4.7uF; 10V; X5R; ±10%; SMD; 0402, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 4.7µF, Operating voltage: 10V, Dielectric: X5R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Manufacturer series: CS, Operating temperature: -55...85°C.