Продукція > VIKING > CS10FTEQR220
CS10FTEQR220
CS10FTEQR220 Viking
CS REV.D3-160715.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 2010; 220mΩ; 0.75W; ±1%
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 2010
Case - mm: 5025
Resistance: 0.22Ω
Power: 0.75W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Kind of resistor: sensing
на замовлення 350 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 2010; 220mΩ; 0.75W; ±1%, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 2010, Case - mm: 5025, Resistance: 0.22Ω, Power: 0.75W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Kind of resistor: sensing.