CS10M-24N-0-B
CS10M-24N-0-B Advanced Energy / Excelsys
en_lv_cs1000_data_sheet.pdf
Виробник: Advanced Energy / Excelsys
AC/DC Power Modules 1000W, 24V Fanless Medical, Screw terminal, 5V Aux
Написати відгук