CS10M-24N-04A Excelsys Technologies
Виробник: Excelsys Technologies
1000W, 24V Fanless Medical, low leaked (<150uA) screw terminal inputs
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Switching Power Supplies 1000W, 24V Fanless Medical, Screw terminal, Low leakage, 12V Aux.
Інші пропозиції CS10M-24N-04A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS10M-24N-04A CS10M-24N-04A Виробник : Advanced Energy / Excelsys en_lv_cs1000_data_sheet.pdf Switching Power Supplies 1000W, 24V Fanless Medical, Screw terminal, Low leakage, 12V Aux