CS10M-24N-14A-L
CS10M-24N-14A-L Advanced Energy / Excelsys
en_lv_cs1000_data_sheet.pdf
Виробник: Advanced Energy / Excelsys
AC/DC Power Modules 1000W, 24V Fanless Medical, IEC Plug, Low leakage, 12V Aux and Lid
Написати відгук