CS10M-24NS04A-L
CS10M-24NS04A-L Advanced Energy / Excelsys
en_lv_cs1000_data_sheet.pdf
Виробник: Advanced Energy / Excelsys
AC/DC Power Modules 1000W, 24V Fanless Medical, Conformal coated and extra ruggedized, Screw terminal, Low leakage, 12V Aux and Lid
Написати відгук