CS10S-24NS1-A-L
CS10S-24NS1-A-L Advanced Energy / Excelsys
en_lv_cs1000_data_sheet.pdf
Виробник: Advanced Energy / Excelsys
AC/DC Power Modules 1000W, 24V Fanless Standard, Conformal coated and extra ruggedized, IEC Plug, 12V Aux and Lid
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук