CS11043.8F180
CS11043.8F180 CIT Relay and Switch
CS1104.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 50VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 180gf
Outline: 4.50mm x 4.50mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 3.80mm
Actuator Orientation: Top Actuated
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 50VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 180gf, Outline: 4.50mm x 4.50mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 3.80mm, Actuator Orientation: Top Actuated.