Продукція > CHIPSEE > CS12800-RK3568-101P
CS12800-RK3568-101P
CS12800-RK3568-101P Chipsee
5388_PPC-A55-101.pdf
Виробник: Chipsee
Description: 10.1ROCKCHIP RK3568 IPC
Features: Micro SD Card Slot
Packaging: Retail Package
Display Type: 10.1" Touchscreen
Mounting Type: Panel Mount, VESA Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 12 ~ 36VDC
Core Processor: ARM® Cortex®-A55 2GHz, 4 Core