Продукція > CHIPSEE > CS12800PX101A
CS12800PX101A
CS12800PX101A Chipsee
CS12800PX101A.pdf
Виробник: Chipsee
Description: 10.1'' Rockchip PX30 AIO
Features: Micro SD Card Slot
Packaging: Retail Package
Display Type: 10.1" Touchscreen
Mounting Type: VESA Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Voltage - Supply: 12VDC
Core Processor: ARM® Cortex®-A35 1.5GHz, 4 Core
Operating System: Android, Linux
Storage: eMMC, 8GB
Memory: DDR (1GB Installed)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10.1'' Rockchip PX30 AIO, Features: Micro SD Card Slot, Packaging: Retail Package, Display Type: 10.1" Touchscreen, Mounting Type: VESA Mount, Type: Panel PC, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Voltage - Supply: 12VDC, Core Processor: ARM® Cortex®-A35 1.5GHz, 4 Core, Operating System: Android, Linux, Storage: eMMC, 8GB, Memory: DDR (1GB Installed).