CS13-00P20-03-1X
CS13-00P20-03-1X Challenge Electronics
CS13-00P20-03-1X.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: SPEAKR 32OHM 10MW TOP PORT 110DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm)
Shape: Round
Type: Receiver
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Frequency - Self Resonant: 200Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Impedance: 32 Ohms
Power - Max: 20 mW
Power - Rated: 10 mW
Frequency Range: 20 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 110.00
Efficiency - Testing: 1mW
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 691 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKR 32OHM 10MW TOP PORT 110DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm), Shape: Round, Type: Receiver, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Frequency - Self Resonant: 200Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Impedance: 32 Ohms, Power - Max: 20 mW, Power - Rated: 10 mW, Frequency Range: 20 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 110.00, Efficiency - Testing: 1mW, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).