CS134-15D07-55-1
CS134-15D07-55-1 Challenge Electronics
CS134-15D07-55-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: SPEAKER 4OHM 15W TOP PORT 88DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 5.315" L x 5.315" W (135.00mm x 135.00mm)
Shape: Round, Square Frame
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Paper
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Tabs
Frequency - Self Resonant: 150Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 2.244" (57.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 30 W
Power - Rated: 15 W
Frequency Range: 150 Hz ~ 13 kHz
Efficiency - dBA: 88.00
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 36 шт:
Написати відгук
Description: SPEAKER 4OHM 15W TOP PORT 88DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 5.315" L x 5.315" W (135.00mm x 135.00mm), Shape: Round, Square Frame, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Paper, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Tabs, Frequency - Self Resonant: 150Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 2.244" (57.00mm), Part Status: Active, Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 30 W, Power - Rated: 15 W, Frequency Range: 150 Hz ~ 13 kHz, Efficiency - dBA: 88.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).