CS15-01P100-04-1X
CS15-01P100-04-1X Challenge Electronics
CS15-01P100-04-1X.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 99DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Ingress Protection: IPX7
Frequency - Self Resonant: 1kHz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1.2 W
Power - Rated: 1 W
Frequency Range: 800 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 99.00
Efficiency - Testing: 1W/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 1940 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 99DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Ingress Protection: IPX7, Frequency - Self Resonant: 1kHz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1.2 W, Power - Rated: 1 W, Frequency Range: 800 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 99.00, Efficiency - Testing: 1W/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).