CS15-01P280-02-1
CS15-01P280-02-1 Challenge Electronics
CS15-01P280-02-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: SPEAKER 10.2OHM 1W 85DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.591" L x 0.276" W (15.00mm x 7.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 2.8kHz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Impedance: 10.2 Ohms
Power - Max: 1.2 W
Power - Rated: 1 W
Frequency Range: 200 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 85.00
Efficiency - Testing: 100mW/500mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 904 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 10.2OHM 1W 85DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.591" L x 0.276" W (15.00mm x 7.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 2.8kHz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Impedance: 10.2 Ohms, Power - Max: 1.2 W, Power - Rated: 1 W, Frequency Range: 200 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 85.00, Efficiency - Testing: 100mW/500mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).