Продукція > CHIPSEE > CS19108-IMX8MP-185P
CS19108-IMX8MP-185P
CS19108-IMX8MP-185P Chipsee
CS19108-IMX8MP-185P.pdf
Виробник: Chipsee
Description: 18.5'' NXP i.MX8MP IPC
Packaging: Retail Package
Features: Micro SD Card Slot
Display Type: 18.5" Touchscreen
Mounting Type: Panel Mount, VESA Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 12 ~ 36VDC
Core Processor: ARM® Cortex®-A53 1.6GHz, 4 Core
Expansion Type: Mini PCIe
Operating System: Android, Linux
Storage: eMMC, 32GB
Memory: LPDDR4 (4GB Installed)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 18.5'' NXP i.MX8MP IPC, Packaging: Retail Package, Features: Micro SD Card Slot, Display Type: 18.5" Touchscreen, Mounting Type: Panel Mount, VESA Mount, Type: Panel PC, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 12 ~ 36VDC, Core Processor: ARM® Cortex®-A53 1.6GHz, 4 Core, Expansion Type: Mini PCIe, Operating System: Android, Linux, Storage: eMMC, 32GB, Memory: LPDDR4 (4GB Installed).