Продукція > CHIPSEE > CS19108RA5156A
CS19108RA5156A
CS19108RA5156A Chipsee
AIO-CM5-156.pdf
Виробник: Chipsee
Description: 15.6'' Raspberry Pi CM5 AIO
Packaging: Retail Package
Features: Micro SD Card Slot
Display Type: 15.6" Touchscreen
Mounting Type: Panel Mount, VESA Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Voltage - Supply: 12VDC
Core Processor: ARM® Cortex®-A76 2.4GHz, 4 Core
Approval Agency: CE
Expansion Type: M.2, PCIe
Operating System: Raspberry Pi Raspbian OS Installed
Storage: SSD, 64GB
Memory: DDR4 SDRAM (8GB Max Capacity)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 15.6'' Raspberry Pi CM5 AIO, Packaging: Retail Package, Features: Micro SD Card Slot, Display Type: 15.6" Touchscreen, Mounting Type: Panel Mount, VESA Mount, Type: Panel PC, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Voltage - Supply: 12VDC, Core Processor: ARM® Cortex®-A76 2.4GHz, 4 Core, Approval Agency: CE, Expansion Type: M.2, PCIe, Operating System: Raspberry Pi Raspbian OS Installed, Storage: SSD, 64GB, Memory: DDR4 SDRAM (8GB Max Capacity).