CS20-00P27-03-1
CS20-00P27-03-1 Challenge Electronics
CS20-00P27-03-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: SPEAKER 25OHM 0.1W 85DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.787" L x 0.315" W (20.00mm x 8.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Thermoplastic Polyester Elastomer (TPEE)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 270Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Impedance: 25 Ohms
Power - Max: 120 mW
Power - Rated: 100 mW
Frequency Range: 200 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 85.00
Efficiency - Testing: 100mW/500mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 989 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 25OHM 0.1W 85DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.787" L x 0.315" W (20.00mm x 8.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Thermoplastic Polyester Elastomer (TPEE), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 270Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Impedance: 25 Ohms, Power - Max: 120 mW, Power - Rated: 100 mW, Frequency Range: 200 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 85.00, Efficiency - Testing: 100mW/500mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).