Продукція > SAMWHA > CS2012X5R225K500ALE
CS2012X5R225K500ALE SAMWHA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2uF; 50V; X5R; ±10%; SMD; 0805
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 50V
Dielectric: X5R
Case - inch: 0805
Operating temperature: -55...85°C
Capacitance: 2.2µF
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2uF; 50V; X5R; ±10%; SMD; 0805, Tolerance: ±10%, Operating voltage: 50V, Dielectric: X5R, Manufacturer series: CS, Case - mm: 2012, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Operating temperature: -55...85°C, Capacitance: 2.2µF.