Продукція > SAMWHA > CS2012X7R101K500NRA
CS2012X7R101K500NRA SAMWHA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100pF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0805
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.1nF
Operating voltage: 50V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Case - mm: 2012
Operating temperature: -55...125°C
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100pF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0805, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 0.1nF, Operating voltage: 50V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: CS, Kind of capacitor: MLCC.