Продукція > QUANTIC UTC > CS2225X7R134KS
CS2225X7R134KS
CS2225X7R134KS Quantic UTC
Виробник: Quantic UTC
Description: MLCC, 500V, X7R, 130000 PF, 10%
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 500V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 130 nF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MLCC, 500V, X7R, 130000 PF, 10%, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 500V, Temperature Coefficient: X7R, Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 130 nF.