CS28-01W75-06-1X
CS28-01W75-06-1X Challenge Electronics
CS28-01W75-06-1X.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: SPEAKER IP67 8OHM 1.5W 101DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.102" Dia (28.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose, Enclosure Included
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyethylenimine (PEI)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Connector
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Frequency - Self Resonant: 750Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.248" (6.30mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 2 W
Power - Rated: 1.5 W
Frequency Range: 600 Hz ~ 7 kHz
Efficiency - dBA: 101.00
Efficiency - Testing: 1W/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 847 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER IP67 8OHM 1.5W 101DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.102" Dia (28.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Enclosure Included, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyethylenimine (PEI), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Connector, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Frequency - Self Resonant: 750Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.248" (6.30mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 2 W, Power - Rated: 1.5 W, Frequency Range: 600 Hz ~ 7 kHz, Efficiency - dBA: 101.00, Efficiency - Testing: 1W/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).