CS30-02P65-04-1X
CS30-02P65-04-1X Challenge Electronics
CS30-02P65-04-1X.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: SPEAKER 4OHM 2W 90DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Ingress Protection: IPX7
Frequency - Self Resonant: 650Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 2.2 W
Power - Rated: 2 W
Frequency Range: 520 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 90.00
Efficiency - Testing: 100mW/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 993 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 4OHM 2W 90DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Ingress Protection: IPX7, Frequency - Self Resonant: 650Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 2.2 W, Power - Rated: 2 W, Frequency Range: 520 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 90.00, Efficiency - Testing: 100mW/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).