CS30-05D18-18-1
CS30-05D18-18-1 Challenge Electronics
CS30-05D18-18-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: 30X30MM EXCITER SPEAKER
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.181" L x 1.181" W (30.00mm x 30.00mm)
Shape: Square
Type: Exciter
Technology: Magnetic
Material - Cone: Foam
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Tabs
Frequency - Self Resonant: 180Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm)
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 10 W
Power - Rated: 5 W
Frequency Range: 144 Hz ~ 20 kHz
на замовлення 486 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 30X30MM EXCITER SPEAKER, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.181" L x 1.181" W (30.00mm x 30.00mm), Shape: Square, Type: Exciter, Technology: Magnetic, Material - Cone: Foam, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Tabs, Frequency - Self Resonant: 180Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm), Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 10 W, Power - Rated: 5 W, Frequency Range: 144 Hz ~ 20 kHz.