CS34-01P70-03-1
CS34-01P70-03-1 Challenge Electronics
CS34-01P70-03-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 97DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.339" L x 0.433" W (34.00mm x 11.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Frequency - Self Resonant: 700Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.150" (3.80mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 2 W
Power - Rated: 1.5 W
Frequency Range: 560 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 97.00
Efficiency - Testing: 1.5W/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 941 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 97DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.339" L x 0.433" W (34.00mm x 11.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Frequency - Self Resonant: 700Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.150" (3.80mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 2 W, Power - Rated: 1.5 W, Frequency Range: 560 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 97.00, Efficiency - Testing: 1.5W/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).