CS400-1127-F-0A
CS400-1127-F-0A Cooling Source
Виробник: Cooling Source
Description: FLAT 10MM X 127MM
Packaging: Box
Material: Copper
Length: 5.000" (127.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.520" (13.20mm)
Height: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FLAT 10MM X 127MM, Packaging: Box, Material: Copper, Length: 5.000" (127.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.520" (13.20mm), Height: 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Wick Type: Sintered.