CS400-2203-R-0A
CS400-2203-R-0A Cooling Source
Виробник: Cooling Source
Description: ROUND 12MM X 203MM
Packaging: Box
Material: Copper
Diameter: 0.472" (12.00mm) OD
Length: 8.000" (203.20mm)
Shape: Round
Wick Type: Sintered
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: ROUND 12MM X 203MM, Packaging: Box, Material: Copper, Diameter: 0.472" (12.00mm) OD, Length: 8.000" (203.20mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Part Status: Active, Wick Type: Sintered.