CS400-3127-F-0A
CS400-3127-F-0A Cooling Source
Виробник: Cooling Source
Description: HEAT PIPE FLAT 2X3.55X127MM
Packaging: Box
Material: Copper
Length: 5.000" (127.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.140" (3.55mm)
Height: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: HEAT PIPE FLAT 2X3.55X127MM, Packaging: Box, Material: Copper, Length: 5.000" (127.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.140" (3.55mm), Height: 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Wick Type: Sintered.