CS400-3304-F-0A
CS400-3304-F-0A Cooling Source
Виробник: Cooling Source
Description: FLAT 3MM X 304MM
Packaging: Box
Material: Copper
Length: 12.000" (304.80mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.140" (3.55mm)
Height: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: FLAT 3MM X 304MM, Packaging: Box, Material: Copper, Length: 12.000" (304.80mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.140" (3.55mm), Height: 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Wick Type: Sintered.