CS45-04D20-28-1
CS45-04D20-28-1 Challenge Electronics
CS45-04D20-28-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: SPEAKER 4 OHM 4W 84DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.780" L x 1.780" W (45.20mm x 45.20mm)
Shape: Square
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Foam
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 200Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 1.106" (28.10mm)
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 6 W
Power - Rated: 5 W
Frequency Range: 160 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 84.00
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 920 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 4 OHM 4W 84DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.780" L x 1.780" W (45.20mm x 45.20mm), Shape: Square, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Foam, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 200Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 1.106" (28.10mm), Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 6 W, Power - Rated: 5 W, Frequency Range: 160 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 84.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).