CS45-05D13-24-1X
CS45-05D13-24-1X Challenge Electronics
CS45-05D13-24-1X.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: SPEAKER 4OHM 5W 104DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.772" Dia (45.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polypropylene (PP), Rubber
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Tabs
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Frequency - Self Resonant: 130Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.945" (24.00mm)
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 6 W
Power - Rated: 5 W
Frequency Range: 104 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 104.00
Efficiency - Testing: 5W/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 362 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 4OHM 5W 104DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.772" Dia (45.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polypropylene (PP), Rubber, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Tabs, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Frequency - Self Resonant: 130Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.945" (24.00mm), Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 6 W, Power - Rated: 5 W, Frequency Range: 104 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 104.00, Efficiency - Testing: 5W/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).