Продукція > TDK > CS45SL2GA220J-GKA
CS45SL2GA220J-GKA
CS45SL2GA220J-GKA TDK
Виробник: TDK
Safety Capacitors D: 7mm X1/Y2 22pF SL 5% LS:7.5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук