Продукція > TDK > CS45SL2GA220JAGKA
CS45SL2GA220JAGKA
CS45SL2GA220JAGKA TDK
Виробник: TDK
Safety Capacitors D: 7mm X1/Y2 22pF 5% LS:7.5mm AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук