Продукція > TDK > CS45SL2GA470JAGKA
CS45SL2GA470JAGKA
CS45SL2GA470JAGKA TDK
Виробник: TDK
Safety Capacitors D: 8mm X1/Y2 47pF 5% LS:7.5mm AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук