CS52-05D12-31-1
CS52-05D12-31-1 Challenge Electronics
CS52-05D12-31-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: SPEAKER 4OHM 5W 82DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 2.047" L x 2.047" W (52.00mm x 52.00mm)
Shape: Round, Square Frame
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Paper, Polyurethane (PU)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Tabs
Frequency - Self Resonant: 120Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 1.244" (31.60mm)
Part Status: Active
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 8 W
Power - Rated: 5 W
Frequency Range: 96 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 82.00
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 943 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 4OHM 5W 82DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 2.047" L x 2.047" W (52.00mm x 52.00mm), Shape: Round, Square Frame, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Paper, Polyurethane (PU), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Tabs, Frequency - Self Resonant: 120Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 1.244" (31.60mm), Part Status: Active, Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 8 W, Power - Rated: 5 W, Frequency Range: 96 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 82.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).