CS712025Z
CS712025Z Cantherm
R53_APRIL_2015.pdf
Виробник: Cantherm
Description: THERMOSTAT 120DEG C SPST-NC CYL
Tolerance: ±9°F (±5°C)
Termination Style: Quick Connect
Switching Temperature: 248°F (120°C)
Current Rating - AC: 10A (250V), 15A (125V)
Current Rating - DC: 10A (24V), 15A (12V)
Switching Cycles: 100k
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMOSTAT 120DEG C SPST-NC CYL, Tolerance: ±9°F (±5°C), Packaging: Bulk, Package / Case: Cylinder with Mounting Flange, Mounting Type: Chassis Mount, Circuit: SPST-NC, Termination Style: Quick Connect, Switching Temperature: 248°F (120°C), Current Rating - AC: 10A (250V), 15A (125V), Current Rating - DC: 10A (24V), 15A (12V), Switching Cycles: 100k.