Продукція > TDK CORPORATION > CS80-E2GA102MYGS
CS80-E2GA102MYGS
CS80-E2GA102MYGS TDK Corporation
DS_445_CS_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1000PF 250VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 1000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 250VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: E, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 1000 pF.