CS82C55AZ96S2705
CS82C55AZ96S2705 Renesas Electronics Corporation
82c55a-datasheet
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: IC XPNDR PARALLEL 44PLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 44-LCC (J-Lead)
Output Type: Open Drain
Mounting Type: Surface Mount
Interface: Parallel
Number of I/O: 24
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Interrupt Output: No
Supplier Device Package: 44-PLCC (16.58x16.58)
Current - Output Source/Sink: 2.5mA
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC XPNDR PARALLEL 44PLCC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 44-LCC (J-Lead), Output Type: Open Drain, Mounting Type: Surface Mount, Interface: Parallel, Number of I/O: 24, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Interrupt Output: No, Supplier Device Package: 44-PLCC (16.58x16.58), Current - Output Source/Sink: 2.5mA, DigiKey Programmable: Not Verified.