Продукція > TDK CORPORATION > CS90-E2GA152MYNS
CS90-E2GA152MYNS
CS90-E2GA152MYNS TDK Corporation
DS_445_CS_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1500PF 250VAC RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 1500 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 250VAC RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: E, Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 1500 pF.