CSBFB1M20J58-R1 Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: CER RESONATOR SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, Gull Wing
Size / Dimension: 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height: 0.098" (2.50mm)
Part Status: Not For New Designs
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CER RESONATOR SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Gull Wing, Size / Dimension: 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Height: 0.098" (2.50mm), Part Status: Not For New Designs.
Інші пропозиції CSBFB1M20J58-R1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSBFB1M20J58R1 Виробник : Murata Electronics murata_09262018_CSBFB-J-1483939.pdf Resonators 1.20MHz