CSBFB480KJ58-R1 Murata Electronics
Package / Case: 2-SMD, Gull Wing
Size / Dimension: 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height: 0.098" (2.50mm)
Написати відгук
Description: CER RESONATOR SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Gull Wing, Size / Dimension: 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Height: 0.098" (2.50mm), Part Status: Not For New Designs.
Інші пропозиції CSBFB480KJ58-R1
|---|---|---|---|---|---|
Resonators 480KHZ |