CSBLA455KEC8-B0
CSBLA455KEC8-B0 Murata Electronics
Ceramic%20Resonator%20%28CERALOCK%29%20Application%20Manual.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CERAMIC RES 455.0000KHZ T/H
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Box - 2 Lead, 5.00mm Pitch
Size / Dimension: 0.276" L x 0.138" W (7.00mm x 3.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.354" (9.00mm)
Frequency Tolerance: ±2kHz
Part Status: Obsolete
Impedance: 30 Ohms
Frequency: 455 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CERAMIC RES 455.0000KHZ T/H, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Box - 2 Lead, 5.00mm Pitch, Size / Dimension: 0.276" L x 0.138" W (7.00mm x 3.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Frequency Stability: ±0.3%, Height: 0.354" (9.00mm), Frequency Tolerance: ±2kHz, Part Status: Obsolete, Impedance: 30 Ohms, Frequency: 455 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSBLA455KEC8-B0 CSBLA455KEC8-B0 Виробник : Murata Electronics CSBLA455KEC8_B0-792843.pdf Resonators 455kHz 0.5%