Продукція > VISHAY DALE > CSC04A01100KFPA
CSC04A01100KFPA
CSC04A01100KFPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 3 RES 100K OHM 4SIP
Resistance (Ohms): 100k
Tolerance: ±1%
Packaging: Bulk
Power Per Element: 200mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 4
Package / Case: 4-SIP
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.390" L x 0.098" W (9.91mm x 2.49mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 4-SIP
Height - Seated (Max): 0.195" (4.95mm)
Resistor-Ratio-Drift: ±50ppm/°C
Number of Resistors: 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 3 RES 100K OHM 4SIP, Resistance (Ohms): 100k, Tolerance: ±1%, Packaging: Bulk, Power Per Element: 200mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 4, Package / Case: 4-SIP, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.390" L x 0.098" W (9.91mm x 2.49mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 4-SIP, Height - Seated (Max): 0.195" (4.95mm), Resistor-Ratio-Drift: ±50ppm/°C, Number of Resistors: 3.