Продукція > VISHAY DALE > CSC04A03510RGPA
CSC04A03510RGPA
CSC04A03510RGPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 2 RES 510 OHM 4SIP
Resistance (Ohms): 510
Tolerance: ±2%
Packaging: Bulk
Power Per Element: 300mW
Package / Case: 4-SIP
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.390" L x 0.098" W (9.91mm x 2.49mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 4-SIP
Height - Seated (Max): 0.195" (4.95mm)
Resistor-Ratio-Drift: ±50ppm/°C
Написати відгук
Description: RES ARRAY 2 RES 510 OHM 4SIP, Resistance (Ohms): 510, Tolerance: ±2%, Packaging: Bulk, Power Per Element: 300mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 4, Package / Case: 4-SIP, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.390" L x 0.098" W (9.91mm x 2.49mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 4-SIP, Height - Seated (Max): 0.195" (4.95mm), Resistor-Ratio-Drift: ±50ppm/°C, Number of Resistors: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC04A03510RGPA CSC04A03510RGPA Виробник : Vishay / Dale csc.pdf Resistor Networks & Arrays 4pin 510ohms 2% Isolated