Продукція > VISHAY / DALE > CSC05A0110K0GPA
CSC05A0110K0GPA
CSC05A0110K0GPA Vishay / Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 5pin 10Kohms 2% Bussed
на замовлення 399 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC05A0110K0GPA CSC05A0110K0GPA Виробник : Vishay Dale csc.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 10K OHM 5SIP