Продукція > VISHAY DALE > CSC05A011K50GPA
CSC05A011K50GPA
CSC05A011K50GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 4 RES 1.5K OHM 5SIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 5pin 1.5Kohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC05A011K50GPA CSC05A011K50GPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 5pin 1.5Kohms 2% Bussed